Menü

Bejelentkezés

Jelenleg ezt nem tudod megcsinálni.

Fiókod jelszavának visszaállításához kérjük látogass a DÖK Fotók oldalára!

Jelenleg ezt nem tudod megcsinálni.

Fiókod jelszavának módosításához kérjük látogass a DÖK Fotók oldalára!

Jelenleg ezt nem tudod megcsinálni.

Fiókodhoz tartozó osztályod módosításához kérjük látogass a DÖK Fotók oldalára!

Jelenleg ezt nem tudod megcsinálni.

Fiókod törléséhez kérjük látogass a DÖK Fotók oldalára!

Hamarosan kezdődik a Diákparlament!

Idén másodjára ülésezik a Diákparlament, még akár te is ott lehetsz!

Idén másodjára ülésezik a Diákparlament!

A Fővárosi Diákönkormányzat idén is új kormánytagokal bővült, melynek köszönhetően új Fővárosi Diákönkormányzati elnököt is választottunk.

Az új koromány pedig továbbra is szervez Diákparlamenteket, most is közeleg egy Június 9-én a Kult7-ben 17:00-tól, melyre nem csak a kormánytagok és a képviselők mehetnek:

Minden Iskola, így a Nagy László is kapott delegálólapot, melyre a te neved is felkerülhet, keresd meg igazgatónkat, aki további információkat biztosíthat a Diákparlamenttel kapcsolatban. A delegálólapokat a Fővárosi Diákönkormányzat a mai és a holnapi napig várja a kitöltött delegálólapokat az igazgató aláírásával.

Keresd nyugodtan DÖK elnökünket, Vikit és az alelnököt Zsófit és tedd fel kérdéseidet nekik nyugodtan.